AKCJA „BATERIA ZA LIZAKA" ZAKOŃCZONA

(szerokość: 318 / wysokość: 158)W naszej szkole zakończyła się Akcja „BATERIA ZA LIZAKA", której pomysłodawcą był Dominik Dobrowolski - ekolog i podróżnik a głównym partnerem firma Samsung. Koordynatorem   było  Gimnazjum nr 2 w Chojnowie.

W ramach akcji uczniowie naszej szkoły przynosili do świetlicy szkolnej stare i zużyte baterie.

1 czerwca w związku z zakończeniem ogólnopolskiej akcji "Bateria za lizaka",  w świetlicy gościliśmy   przedstawicieli Kapituły Zielonej Flagi z Gimnazjum nr 2 w Chojnowie, którzy przybyli wraz z opiekunką panią Małgorzatą Potaczałą .

A oto nazwiska uczniów, którzy przynieśli najwięcej :

ŁUKASZ  FICHTEL,   PAULINA ZIOMEK,   SZYMON GINDA,   BARTEK GINDA KATZRZYNA GINDA,   AGNIESZKA KURCZAK,  ALEKSANDRA WIELEŻEW, MONIKA CODOGNI,  MATEUSZ KRAUZOWICZ,  ANASTAZJA GRALAK,  MIKOŁAJ JÓZEFÓW,  BARTEK KORBA,  WIKTORIA RYBCZYŃSKA,  GRZEGORZ  PAWŁOWSKI,  IGOR DRZEWOSZ.

W sumie zebraliśmy 2003 baterie.

Uczniowie, którzy przynieśli najwięcej baterii otrzymali pamiątkowe dyplomy , słodkiego lizaka.

(szerokość: 375 / wysokość: 280) (szerokość: 375 / wysokość: 280)
            fot. E.R                                                                                                                    Więcej zdjęć w galerii  E.R